Hai din pantofi in bocanci

Donează

Află cum poți ajuta

Transfer Bancar

Beneficiar: Asociația “HAI din pantofi în bocanci”
Cont: RO42BTRLRONCRT0628694701 – RON
RO 89BTRLEURCRT0628694701 – EUR
BANCA TRANSILVANIA

CIF: 45597767

Redirecționează 3,5%

Redirectioneză online si simplu 3.5% din impozitul pe venit și ajută-ne să fim alături de copiii

Donează-ți ziua de naștere

Anul acesta de ziua ta, invități familia și prietenii să doneze cauzelor noastre.

Produse

Doneză hăinuțe, rechizite, încălțăminte, cărți și susține activ campaniile noastre.

Sponsorizare

20% – în baza unui contract de sponsorizare, fără costuri suplimentare pentru compania ta

Servicii de specialitate

Oferă servicii gratuite copiilor defavorizați, dându-le o șansă la o viață mai bună.

Întrebari frecvente

Poți dona:

• direct în conturile asociației
  • completând formularul 230 – 3,5% din impozitul pe venitul datorat
  • contract de sponsorizare – pentru companii
  • produse
  • servicii de specialitate
  • timpul tău – devin-o voluntar

Pentru orice fel de întrebare ne poți contacta telefonic / email aici.

Formularul este o metodă prin care oricine își poate redirecționa până la 3,5% din impozitul anual sau pentru o perioadă de până la doi ani către un ONG. Acest lucru înseamnă că acea sumă nu va mai ajunge în bugetul statului ci va fi direcționată către contul ONG-ului.

• Fie îl semnezi online apoi formularul este trimis din platformă direct pe adresa de e-mail a asociației.
  • Fie îl descarci, îl printezi și îl semnezi și îl trimiți pe e-mail: contact@haiasociatia.com și noi ne ocupăm de depunerea lui.

Vă rugăm să ne trimiteți un email: contact@haiasociatia.com înainte de a face o donație în numerar. Acest lucru ne va ajuta să vă oferim informații precise și să asigurăm o gestionare eficientă a donației dumneavoastră

Puteți decărca un model de contract de sponsorizare de aici. Vă rugăm să ne trimiteți un email înainte de a trimite contractul de sponsorizare. Astfel, vă putem furniza informațiile necesare și ghidarea adecvată pentru procesul de sponsorizare.

Pentru a fi la curent cu toate acțiunile noastre, vă rugăm să ne urmăriți pe facebook.